BETANÍTOTT MUNKA TISZAFÜREDEN, KIEMELKEDŐ BÉRREL+JUTTATÁSOKKAL, TEJFELDOLGOZÓ ÜZEMBEN, GYORS KEZDÉSSEL!

A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE leányvállalata a Kuntej Zrt. keres munkatársakat az alábbi betanított pozíciókba.

A tiszafüredi gyárunkcsapatába keresünk Betanított Gépkezelő munkavállalókat:

Elvárások:

• Termelési gépek üzemeltetésében, kezelésében szerzett tapasztalat
• Termelési munkavégzésben szerzett tapasztalat
• Önálló munkavégzés, megbízhatóság
• Nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság
• Lojális hozzáállás
• Többműszakos munkarend vállalása – 12 órás munkarend

Feladatok:

• Automatizált vagy félautomatizált gépek működésének felügyelete
• Gépek kiszolgálása alapanyagokkal
• Alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása
• Gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása előírásoknak megfelelően

Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Műszaki végzettség
• PÁLYAKEZDŐ, műszaki végzettségűek jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkaszerződés – nem alkalmi vagy bérelt munkaviszony!!
• Folyamatos tanulás és előrelépési lehetőség
• Változatos feladatok
• Stabil munkáltatói háttér
• Munkába járás támogatása
• Versenyképes jövedelem a gyártás, termelés területén